









600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 13 см |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат ношения | Сумка |