









500 ₴
Міський вологозахищений рюкзак чорний
Стильний і практичний рюкзак у мінімалістичному дизайні, який чудово підійде для міста, навчання, роботи, поїздок та щоденного використання. Завдяки вологозахищеному матеріалу рюкзак допомагає захистити вміст від вологи та легких опадів.
Модель має сучасну конструкцію roll-top: верхня частина згортається вниз і фіксується надійною застібкою, що дозволяє зручно регулювати об’єм рюкзака та забезпечує додатковий захист речей.
Особливості моделі:
Комфорт у використанні:
Матеріал: вологозахищений
Колір: чорний
Розмір: 44 × 28 × 14 см
Рюкзак поєднує сучасний зовнішній вигляд, функціональність та зручну організацію простору, що робить його чудовим вибором для активного життя в місті та поїздок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 570 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |