






440 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 17 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Візерунки і принти | Написи |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |