





550 ₴
Мінімалістичний рюкзак-роллтоп для міста і подорожей — строгий дизайн без зайвих деталей і максимум функціональності.
Матеріал та зовнішній вигляд:
Особливості:
Кишені:
Китайський відеоогляд:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Лямки анатомічної форми |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 29 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 550 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Повсякденний |