








1 300 ₴
Жіночий рюкзак-сумка з натуральної шкіри — носи як рюкзак або як сумку в руці залежно від настрою та ситуації.
Матеріал та зовнішній вигляд:
Зручність і організація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 9 л |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 24 см |
| Кишені | Бічні, Задній |
| Вага | 780 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат ношения | Рюкзак-сумка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Повсякденний |