





438 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 17 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 32 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 530 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат ношения | Рюкзак-сумка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |