-17%







600 ₴
498 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Птахи, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 420 мм |